Menu

Přídavné kulaté světlomety PIAA

PIAA LED přídavná světla

 

PIAA RFT (Reflector Facing Technology)

 

Inovativní technologie PIAA RFT (Reflector Facing Technology) přináší značný nárůst efektivity přídavných světlometů a mnohem přesnější směrování toku světla, který je zásadní pro tvar finálního světelného kuželu vyzařovaného světlometem. Díky této technologii dokáží přídavné LED rampy poskytnout více světla při nižším příkonu v porovnání s konkurenčními LED světlomety nebo halogenovými světlomety. Výsledkem je tak lepší viditelnost pro řidiče.

 

 

PIAA kulaté LED světlomety

Nejmodernější RFT technologie a LED zdroj světla v klasickém kulatém designu

I přes vysokou oblíbenost světelných LED ramp v posledních letech je stále mnoho aplikací, kdy svou funkci nejlépe zastanou přídavné kulaté světlomety, případně se tento design lépe hodí k celkovému vzhledu vozu. Kulaté světlomety PIAA mají na první pohled klasický vzhled vyhledávaný nejen majiteli a úpravci off-road vozů, ale zároveň v sobě skrývá ty nejmodernější technologie jako LED čip jako zdroj světla a komplikovanou počítačově navrženou vícepovrchovou parabolu, která je využívána pro maximální zefektivnění toku světla při minimálním příkonu.

Základní výhody přídavných LED světlometů PIAA:

 

Jeep Rubicon vybavený přídavnými světlomety PIAA

 

Počítačově navržený odrazový reflektor

PIAA využívá oproti konkurenčním výrobcům inovativní reflektivní technologii, kdy je světlo vyzařované světelným LED zdrojem směrováno do světlometu a pomocí odrazového reflektoru je přeměněno ve vysoce efektivní světelný kužel přesně dle potřeb daného typu světlometu. Oproti světlometům s přímo směrovanými LED nebo oproti halogenovým světlometům je výsledkem více světla přesně v místech, kde jej potřebujete, a to vše při výrazně nižším příkonu.

PIAA RFT odrazový reflektor

 

Odolná kovová konstrukce

Tělo každého přídavného světlometu PIAA je vyrobeno z extrémně odolného kovu, opatřeného práškovým lakem. Díky své konstrukci odolává síle vibrací až 10G a splňuje stupeň krytí IP67. Všechny světlomety jsou v základním balení vybaveny ochrannou plastovou mřížkou s výrazným logem PIAA. Pro vybrané světlomety jsou pak dodatečně nabízeny také pevné kryty, které světlomet zcela zakrývají ve chvílích, kdy není využíván.

PIAA krycí mřížka s výrazným logem

 

Homologace pro běžný provoz

Kompletní série přídavných kulatých LED světlometů PIAA řady LP je opatřená homologací ECE pro jejich použití v běžném provozu.* Společnost PIAA má tak největší ucelenou nabídku přídavných LED světlometů a světelných LED ramp opatřených silniční homologací na trhu.

* Výjimkou jsou světlomety LP530 ve verzi pro dálkové svícení.

Homologované přídavné světlomety PIAA