Menu

LED rampy

Přídavné LED rampy

 

PIAA RFT (Reflector Facing Technology)

 

Inovativní technologie PIAA RFT (Reflector Facing Technology) přináší značný nárůst efektivity přídavných světlometů a mnohem přesnější směrování toku světla, který je zásadní pro tvar finálního světelného kuželu vyzařovaného světlometem. Díky této technologii dokáží přídavné LED rampy poskytnout více světla při nižším příkonu v porovnání s konkurenčními LED světlomety nebo halogenovými světlomety. Výsledkem je tak lepší viditelnost pro řidiče.

 

 

 

 

SVĚTELNÉ LED RAMPY PIAA SÉRIE RF

Řada LED světelných ramp PIAA RF představuje vrcholnou sérii v nabídce tohoto japinského výrobce. Maximální výkon, silniční homologace a možnost vzájemného propojení více ramp. To jsou hlavní přednosti těchto přídavných světlometů. Propojitelnost více světelných ramp řady RF dává možnost kombinovat vzájemně různé rozměry i zaměření světlometů. Můžete tak vytvořit světelnou rampu s dálkovým světlometem uprostřed a mlhovými světly po stranách, nebo propojit více dálkových světel pro maximální možný výkon.

 

LED světelné rampy PIAA čiré

Studený bílý odstín vyzařovaného světla zajišťuje perfektní kombinaci vysokého kontrastu a jasu. Vyzařované světlo o teplotě 6000 K je navrženo tak, aby replikovalo denní světlo.

Všechny čiré světelné LED rampy PIAA mají ECE homologaci pro běžný provoz. Tato homologace je vyznačena přímo na světlometu.

 

 

LED světelné rampy PIAA žluté

Žlutá varianta světelných ramp s odstínem Ion Yellow byla navržena speciálně pro použití v nehostinných podmínkách, jakými jsou mlha, sníh, déšť apod. Teplé žluté světlo se vyznačuje vysokou prostupností těmito klimatickými jevy.

Všechny žluté světelné LED rampy PIAA Ion Yellow mají ECE homologaci pro běžný provoz. Tato homologace je vyznačena přímo na světlometu.

 

PIAA vás ve tmě nenechá

 

Světelné LED rampy PIAA jsou dostupné ve verzích RF6, RF10 nebo RF18 dle délky (6, 10 nebo 18 palců šířky) a je možné je vzájemně kombinovat a vytvářet tak unikátní světelné rampy dle vašich potřeb (například 2x RF18 pro dálkové svícení + 2x RF6 pro mlhové svícení apod.). Samostatně stojící jsou pak světelné kostky RF3, které není možné napojovat na ostatní rampy PIAA RF, ale jsou vynikající volbou při stísněném prostoru nebo jako doplňkové světlomety k rampě nebo jiným přídavným světlům.

 

Základní výhody světelných LED ramp PIAA RF:

 

Počítačově navržený odrazový reflektor

PIAA využívá oproti konkurenčním výrobcům inovativní reflektivní technologii, kdy je světlo vyzařované světelným LED zdrojem směrováno do světlometu a pomocí odrazového reflektoru je přeměněno ve vysoce efektivní světelný kužel přesně dle potřeb daného typu světlometu. Oproti světlometům s přímo směrovanými LED nebo oproti halogenovým světlometům je výsledkem více světla přesně v místech, kde jej potřebujete, a to vše při výrazně nižším příkonu.

PIAA počítačově navržený reflektor

Modulární systém propojování

Díky modulární konstrukci kovového těla je možné si dle potřeby sestavit světelnou rampu z několika modulů a to dle požadované intenzity a směrování výsledného světelného kuželu. Několik způsobů samotného uchycení rampy pak zajišťuje maximální svobodu při umisťování rampy na vozidlo.

PIAA modulární systém propojování světelných ramp

Odolná kovová konstrukce

Tělo každé světelné rampy PIAA je vyrobeno z extrémně odolného kovu, opatřeného práškovým lakem a odolávajícího síle až 10G a splňujícího stupeň krytí IP67.

 

SVĚTELNÉ LED RAMPY PIAA SÉRIE S-RF

LED světelné rampy PIAA řady S-RF představují vynikající poměr cena / výkon zabalený do kompaktního těla. S výškou pouhých 45 mm je jejich instalace možná i ve stísněném prostoru. Pro maximálně univerzální použití pak mají rampy PIAA S-RF od délky 20" (cca 52 cm) tzv. hybridní charakter svícení, kdy jsou odrazové plochy krajních LED chipů uzpůsobeny širokému rozptylu, zatímco středové LED chipy se zaměřují na dálkové svícení. Výsledkem je tak světelný výkon dokonale rozprostřený před vozidlem.

Nejuniverzálnější LED světelná rampa S-RF20 (délka 52,6 cm) má homologaci pro použití na veřejných komunikacích.

Základní vlastnosti světelných LED ramp PIAA S-RF:

 

Přídavné LED světelné rampy PIAA S-RF jsou dostupné v následujících rozměrech:

 

PIAA logo velké