Menu

Kompaktní světlomety PIAA

V nabídce PIAA naleznete i velmi kompaktní LED světlomety, které jsou kromě automobilů a pracovních strojů vhodné i na menší vozidla, jako čtyřkolky/ATV či motocykly. I přes své malé rozměry dokáží velmi efektivně upravit světelný kužel, čímž výrazně zvyšují viditelnost a tím i bezpečnost jezdce. Ten je oproti běžným vozidlům mnohem více vystaven nebezpečí například při srážce se zvěří a každé zlepšení viditelnosti zde hraje významnou roli.

Kromě motocyklů a čtyřkolek/ATV lze tyto světlomety samozřejmě použít i na běžných vozidlech či pracovních strojích, a to buď jako čelní přídavné světlomety nebo jako doplňkové světlomety pro osvětlení okolí vozidla.

 

PIAA přídavné projektorové světlomety pro motocykly a ATV

 

Nejnovější generace extrémně kompaktních projektorových LED světlometů PIAA 1100p pro co nejširší osvětlení vozovky před vozidlem, motocyklem nebo čtyřkolkou. Díky minimálním rozměrům (v průměru pouhých 61 mm) a integrovaným držákům je možné světlomety umístit téměř kamkoliv.

Přídavné projektorové LED světlomety PIAA 1100p jsou dost možná nejlepšími a nejuniverzálnějšími kompaktními světlomety na trhu. Elipsoidní projektor typu ATP (All Terrain Projector) vyzařuje extrémně široké, jasné a ostře ohraničené světlo, které co do šířky dosáhne daleko za možnosti standardních hlavních světlometů dnešních vozidel.

 

 

PIAA kompaktní LED světlomety Quad Edge

 

 

Výkonné a zároveň kompaktní LED světlomety PIAA Quad Edge jsou vynikajícími doplňkovými světlomety, které nejen, že prodlouží světelný kužel, ale osvítí i krajnici vozovky pomocí postranních LED chipů. Každý LED chip pracuje s vlastní odrazovou plochou pro maximální světelný výkon.

Přídavná kompaktní světla PIAA Quad Edge mají odolné tělo z hliníku a polykarbonátový čelní kryt zajišťující odolnost i v náročných podmínkách podtrhnutých certifikací odolnosti IP67.