Menu

Špičkové LED náhrady žárovek

PIAA LED náhrady autožárovek

Nejmodernější a nejpropracovanější LED náhrady autožárovek na trhu, to jsou PIAA LED Gen2. Zcela přepracovaná základní deska tenká pouhých 0,9 mm znamená, že LED čipy vyzařující světlo jsou přesně v potřebném ohnisku. Těmito LED čipy jsou nejnovější verze CREE LED, které usnadňují směrování toku světla v rámci světlometu. Jedním z kritických faktorů ovlivňujícím svítivost LED náhrad autožárovek je teplota. Spolu s rostoucí teplotou běžně klesá i světelný výkon LED žárovky. PIAA proti tomuto jevu bojuje jednak aktivním chladičem, ale také precizně navrženým tělem s chladicími žebry. Díky tomu si i po testovacích 10 minutách svícení zachovává celých 93% světelného výkonu oproti konkurenčním LED náhradám, u kterých po stejné době svícení klesá výkon až k 65%.

 

Porovnání světelného toku LED žárovky PIAA a konkurenčním produktem

PROČ ZVOLIT LED NÁHRADY PRÁVĚ OD PIAA?

Světlo přesně tam, kde ho potřebujete - oproti konkurenčním značkám využívá PIAA nejmodernější CREE LED čipy instalované na nejtenčí základní desce na trhu v daném odvětví. To spolu s precizním zpracováním zajišťuje ideální směrování světla a umístění jeho zdroje přesně v požadovaném ohnisku světlometu.
 

Neztrácející se intenzita svícení - LED náhrady PIAA neztrácí svou intenzitu s časem svícení a s tím spojeným zahříváním. Konkurenční LED náhrady přitom ztrácí až 35% světelného výkonu již po 10 minutách svícení.
 

Kvalita prověřená časem - již od roku 1963 vyvíjí PIAA v Japonsku ty nejmodernější a nejefektivnější způsoby svícení. Všechny produkty PIAA prochází náročným testováním ve špičkově vybavené laboratoři sídlící v japonské prefektuře Gunma.
 

Světelný výkon podpořený designem - LED náhrady PIAA Gen2 povýšily technologii používanou v tomto segmentu na zcela novou úroveň. Počínaje použitými čipy a základní deskou, přes precizní zpracování až po aktivní i pasivní systém chlazení, stanovuje PIAA opět vrchol v segmentu LED náhrad autožárovek.

Hlavní přednosti LED náhrad PIAA

 

Použití LED náhrad autožárovek PIAA v hlavních světlometech má za následek nejen zvýšení svítivosti vašeho vozu, ale dodá mu výrazně atraktivnější vzhled v porovnání s originálními halogenovými autožárovkami. PIAA LED Gen2 mají totiž teplotu vyzařovaného světla 6000 K, což odpovídá studenější bílé, která zvyšuje komfort jízdy a bezpečnost. Díky použitelnosti s variabilním napětím od 9 do 40 V je navíc možné tyto vlastnosti kromě osobních vozů využít také u nákladních vozidel, užitkových strojů apod.

Balení LED náhrad autožárovek PIAA

 

 

 

 

 

Výhody použití náhrad PIAA:

+ zvýšená svítivost o 200%
+ dokonale bílé světlo
+ dlouhá životnost
+ nízká spotřeba
+ použitelné pro 12 V i pro 24 V

Úskalí použití náhrad PIAA:

- nemají homologaci pro běžný provoz
- je třeba odstranit nebo upravit zadní kryt světlometů

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Další LED žárovky v nabídce PIAA:

LED obrysová a interiérová LED žárovka

 

 

Nová generace LED žárovek PIAA LEP109 pro použití zejména v interiéru, případně jako obrysové světlo u vozidel bez CANBUS sběrnice s indikací prasklé žárovky. LED žárovka je opatřena rozptylovým obalem, které zajišťuje distribuci světla do všech směrů. Hodnota světelného toku je 100 lm a odběr přitom pouhých 1,4 W. Teplota vyzařovaného světla je 6600 K, tedy studená bílá až bílomodrá.

Dostupné v paticích: T10